-
Info

Hry zdarma Herní trailery
Hry zdarma ke stažení Wallpapery
Hry ke stažení zdarma Demoverze
Hry zdarma Recenze her
Hry zdarma Screenshoty
Hry zdarma Patche
Hry zdarma Cheaty
Hry zdarma Plné hry


ReklamaHry na pcBattlefield 3
cena Battlefield 3

Batman: Arkham City
cena Batman Arkham City

Crysis 2
cena Crysis 2

Mafia 2
cena Mafia 2

Rage
cena Mafia 2

Dead Island
cena Dead Island


Info

Herní centrum je stránka kde najdete pro plné hry nejrůznější věci zdarma ke stažení. Hry ke stažení najdete v detailu hry. Máte možnost stahovat plné hry zdarma, demoverze, wallpapery a češtiny do her. Najdete zde ke hrám patche, cheaty, trainery a demoverze her zadarmo
Hry ke stažení
Plné hry zdarma ke stažení
hrz
Vyzkoušejte

XCOM
Trainz Simulator 2012
Super Street Fighter 4 Arcade Edition
Tomb Raider
Stronghold 3


Akční hry

 • Ukaž všechny | Stránky: Akční hry
 • 007 Blood Stone

  Akční hry

  Nejnovější James Bond 007: Blood Stone slibuje střídání automobilových honiček s přestřelkami i plíživými pasážemi. Zápletka je původní, byť má být věrná bondovskému dědictví.

  ke stažení zdarma

 • Alice: Madness Returns

  Akční hry

  Příběh hry Alice: Madness Returns se posouvá o deset let, přičemž Alenka se ještě pořádně nezotavila z hrůzostrašného dobrodružství, které zažila v American McGee´s Alice, ale také ze ztráty své rodiny, která uhořela v plamenech.

  ke stažení zdarma

 • Aliens Vs Predator

  Akční hry

  Aliens vs Predator , starý název pro zcela nový titul od známé vývojářské firmy Rebellion, kteří zpracovali i původní herní klasiku na PC. Hra nabídne to nejlepší ze sci-fi FPS a hráče snad potěší, že hra nabídne krom standartní single player kampaně i on-line multiplayer.

  ke stažení zdarma

 • Alone in the Dark 5

  Akční hry

  Central Park skrývá děsivé tajemství. Je bezpečným útočištěm nejen pro Newyorčany, ale i pro něco zcela jiného. Pravdu po celé generace střežili tajemní ochránci - díky nim park zůstával stále nedotčený

  ke stažení zdarma

 • ArmA 2

  Akční hry

  ArmA 2 je plnohodnotné pokračování vojenské simulace (Armed Assault). Odehrávat se bude v blízké budoucnosti, v roce 2009, ve fiktivní postsovětské republice Chernarus.

  ke stažení zdarma

 • ArmA 2: Operation Arrowhead

  Akční hry

  Samostatně spustitelný datadisk, ke kterému NEpotřebujete základní hru.Příběh Operation Arrowhead se odehrává tři roky po událostech z původní hry.

  ke stažení zdarma

 • Arma 2: Posily

  Akční hry

  Hra ARMA 2: Reinforcements bude obsahovat 2 kampaně pro jednoho hráče British Armed Forces a Private Military Company. V první budete hledat program nukleárních zbraní s PMC v Tákistánu a v druhé se přidáš ke královským silám ve vojenském tažení.

  ke stažení zdarma

 • Arma Armed Assault

  Akční hry

  Pouze základní hra ARMA Armed Assault.Vojenská bojová simulace z dílen českých Bohemia Interactive (tvůrci Operace Flashpoint).

  ke stažení zdarma

 • Assassins Creed

  Akční hry

  Assassin's Creed je první v sérii next-gen titulů od Ubisoft Montreal, který je zasazen do ranného středověku, konkrétně roku 1191 našeho letopočtu, kdy ve Svaté Zemi ...

  ke stažení zdarma

 • Assassins Creed 2

  Akční hry

  Příběh hry Assassin’s Creed 2 se odehrává v patnáctém století v prostředí renesanční Itálie. V průběhu hry se setkáme s Desmondem a jeho předky, do jejichž vzpomínek se Desmond vrací díky vynálezu Animus.

  ke stažení zdarma

 • Assassins Creed Brotherhood

  Akční hry

  V novém díle se Ezio přesune do Říma, kde bude muset se svou skupinou hašašínů zaůtočit na představitele zkorumpovaných Templářů.

  ke stažení zdarma

 • Batman Arkham Asylum

  Akční hry

  Nový Batman má nabídnout hodně akční zážitek, k čemuž přispějí především ruční souboje tváří v tvář protivníkům.

  ke stažení zdarma

 • Batman: Arkham City

  Novinky|Akční hry

  Hra staví na základech intenzivního a atmosférického prvního dílu Batman: Arkham Asylum. Tentokrát hra hráče vysílá do Arkham City, nového maximálně zabezpečeného domova pro všechny nebezpečné zločince, gangstery a šílence z Gotham City.

  ke stažení zdarma

 • Battlefield 1942

  Akční hry

  Tento balíček obsahuje :Hru Battlefield 1942, datadisk The Road To Rome, datadisk Secret Weapons of World War II a Editor pro vytváření map.

  ke stažení zdarma

 • Battlefield 2

  Akční hry

  Hra, která získala několik ocenění, Battlefield, vtrhla do moderního válčení se svým novým pokračováním Battlefield 2.

  ke stažení zdarma

 • Battlefield 2 Complete

  Akční hry

  Battlefield 2 Complete Collection-Původní hra včetně všech 3 datadisků:Special Forces, Armored Fury a Euro Force, které vám zajistí maximální prožití vojenských online akcí ze současnosti se spoustou různých zbraní, rozmanitých prostředí i nespočtem dopravních prostředků.

  ke stažení zdarma

 • Battlefield 2142 Deluxe

  Akční hry

  Balení Deluxe obsahuje základní hru Battlefield 2142 a také datadisk Battlefield 2142 Northern Strike. Nyní za novou cenu.Píše se rok 2142 a příchod nové doby ledové uvrhl celý svět na pokraj paniky a zmaru.

  ke stažení zdarma

 • Battlefield 3

  Novinky|Akční hry

  Základ hry Battlefield 3 tvoří právě tato špičková technologie, která jí umožní vyniknout především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav.

  ke stažení zdarma

 • Battlefield Bad Company 2

  Akční hry

  Battlefield: Bad Company 2 je pokračování skvělé hry na XBOX 360 Bad Company 2.. Středem pozornosti příběhu bude opět jednotka Bad Company, která se bude s pomocí zbraní a ovladatelných vozítek prodírat řadami nepřátel v džungli, zasněžených horách i zaprášených vesnicích.

  ke stažení zdarma

 • Battlefield Bad Company 2 Vietnam

  Akční hry

  Připravte se na zcela nový typ války - velmi populární akční onlinová střílečka Battlefield: Bad Company 2 studia DICE se vrací zpět v čase do doby Vietnamské války, která probíhala v 60. letech 20. století.

  ke stažení zdarma

 • Battlefield Vietnam

  Akční hry

  Vaše jednotka je přesunuta do Vietnamu a vy tak zažijete boj v džungli, na Ho Chi Minhově Stezce a ulicích města Hue.

  ke stažení zdarma

 • Bionic Commando

  Akční hry

  První pravé pokračování klasiky z roku 1988, Bionic Commando se vrací. Čas nebyl k Spenceru laskavý: pět let po poražení Imperialů byl zrazen vládou.

  ke stažení zdarma

 • Bioshock

  Akční hry

  Bioshock je revoluční střílečka, která navždy změní vnímání FPS !!!

  ke stažení zdarma

 • Bioshock 2

  Akční hry

  Pokračování jedné z nejúspěšnějších her právě přichází!Hra bude prequelem původní hry a bude se zabývat událostmi, které nakonec vedly k cestě do Rapture a následné destrukci tohoto utopického podvodního města v BioShocku.

  ke stažení zdarma

 • BlackSite Area 51

  Akční hry

  BlackSite: Area 51, vyvíjená společností Midway Studios Austin, je hrou nové generace, která se stane novým standardem pro akční hry viděné z vlastního pohledu (FPS).

  ke stažení zdarma

 • Boiling Point

  Akční hry

  Kevin Myers je bývalý člen Francouzské cizinecké legie a odlétá do Kolumbie hledat svou dceru, novinářku Maggie, která se už deset dní nikomu neozvala. Kevin bude muset napnout všechny síly aby sám přežil a vypátral, co se stalo jeho sestře.

  ke stažení zdarma

 • Brink ke stažení

  Akční hry

  Brink je jedinečná střílečka, která míchá singleplayer, co-op a multiplayer do jedinečného zážitku, který vám umožní vyvíjet svou postavu napříč všemi herními módy. Sami se rozhodnete, jakou roli chcete ve světě Brink převzít, abyste zachránili sebe a poslední lidské přeživší.

  ke stažení zdarma

 • Brothers In Arms Earned In Blood

  Akční hry

  Pokračování navazuje přímo na původní hru Brothers In Arms. 101. výsadková bude pokračovat v osvobozování Cherbourgu.

  ke stažení zdarma

 • Brothers In Arms Hells Highway

  Akční hry

  Hra vás opět zavede do těžkých bojů z prostředí druhé světové války, v tomto případě budete součástí operace Market Garden, v níž figurovaly jednotky výsadkářů, které měly ochránit důležité mosty v Holandsku, po kterých by se následně přepravily spojenecké tanky a zamířily do Německa.

  ke stažení zdarma

 • Bulletstorm

  Akční hry

  Hlavní hrdina hry Bulletstorm, ramenatý geroj Grayson Hunt, je velitel úderné jednotky Dead Echo. Hned v úvodu bude tedy hráč součástí rychlé infiltrační akce, na jejímž konci však Hunt odmítne vykonat velmi krutý rozkaz a svoji jednotku zradí.

  ke stažení zdarma

 • Bully Scholarship Edition

  Akční hry

  Děj hry Bully: Scholarship Edition se odehrává ve fiktivním prostředí internátní školy Bulworthovy akademie v Nové Anglii.

  ke stažení zdarma

 • Call of Duty

  Akční hry

  Call of Duty zobrazuje realisticky a poutavě důležité momenty 2. světové války dosud nevídaným způsobem - očima dobrovolníků a neznámých hrdinů.

  ke stažení zdarma

 • Call of Duty 2

  Akční hry

  Call of Duty 2, je pokračováním cenami ověnčeného titulu Call of Duty, pohání ji nový proprietární engine,který přináší úchvatnou grafiku, pokročilou technologii umělé inteligence, realistické týmové boje a zběsilou akci, které se zúčastníte v nových historických kampaních.

  ke stažení zdarma

 • Call of Duty 4: Modern Warfare

  Akční hry

  Nový akční thriller od Infinity Ward, uznávaného autorského týmu tvůrců série her Call of Duty, přináší tu nejintenzivnější akční zkušenost a nejlepší filmové zpracování, jaké jste kdy ve hrách viděli.

  ke stažení zdarma

 • Call of Duty 5 World at War

  Akční hry

  Patý díl herní série Call Of Duty se bude odehrávat hlavně na ostrovech v Pacifiku, takže určitě nebude chybět Guadalcanal a další významná místa střetu japonských a amerických jednotek.

  ke stažení zdarma

 • Call of Duty Black Ops

  Akční hry

  Na konec roku bylo ohlášeno vydání nejnovějšího dílu série Call of Duty s názvem Black Ops.V novém pokračování se podíváte nejenom do prostředí Vietnamu, ale také na takové exotické místa, jako je Kuba a nebo na Arktidu.

  ke stažení zdarma

 • Call of Duty Deluxe

  Akční hry

  Call of Duty zobrazuje realisticky a poutavě důležité momenty 2. světové války dosud nevídaným způsobem - očima dobrovolníků a neznámých hrdinů.

  ke stažení zdarma

 • Call of Duty Modern Warfare 2

  Akční hry

  Samotný příběh Modern Warfare 2 bude zasazen do oblasti Středního Východu a opět se vžijete do role amerického vojáka.

  ke stažení zdarma

 • Call of Juarez

  Akční hry

  Westernová akce Call of Juarez, navodí atmosféru naprosto nelítostného světa začátku 19. století na hranicích USA a Mexika, prosycenou vůní střelného prachu, krve a koňského trusu.

  ke stažení zdarma

 • Call of Juarez Bound in Blood

  Akční hry

  Call of Juarez: Bound in Blood - hra se bude odehrávat dvacet let před událostmi prvního dílu a tentokrát budou mít hlavní slovo bratři Thomas a Ray McCallovi, přičemž každý samozřejmě vyniká v jiných schopnostech.

  ke stažení zdarma

 • Call of Juarez The Cartel

  Akční hry

  Call of Juarez: The Cartel je akční hra z pohledu první osoby bude vyprávět příběh s velkým zaujetím, kde můžete očekávat cestu, která tady ještě nebyla k vidění.

  ke stažení zdarma

 • Counter Strike Source

  Akční hry

  Counter-Strike: Source je vylepšená verze legendární hry Counter Strike. Najdete zde lepší grafiku, prostředí a nové mapy.

  ke stažení zdarma

 • Cryostasis

  Akční hry

  Hra Cryostasis se odehrává na Severním pólu v roce 1968. Hlavním hrdinou je ruský meteorolog Alexander Nesterov, který se ocitne na palubě starého nukleárního ledoborce "North Wind".

  ke stažení zdarma

 • Crysis

  Akční hry

  Země, 2019: Na planetu Zemi dopadl obří asteroid.Severokorejská vláda rychle zablokovala přístup na souostroví a veškeré informace o asteroidu zatajila.

  ke stažení zdarma

 • Crysis 2

  Akční hry

  Crysis 2 nenaváže tam, kde první díl skončil. Příběh se odehrává o tři roky později, v roce 2023 a v New Yorku, který je obsazený nepřáteli.

  ke stažení zdarma

 • Crysis Maximum Edition

  Akční hry

  Kompletní kolekce hry Crysis.Balení obsahuje :Crysis,Crysis Warhead a Crysis Wars.

  ke stažení zdarma

 • Crysis Warhead

  Akční hry

  V Crysis Warhead si hráči navléknou nanooblek seržanta Sykese, jedné z předních postav z původního Crysis, známého též pod přezdívkou ‚Psycho‘.

  ke stažení zdarma

 • DOOM 3

  Akční hry

  DOOM patří bezesporu k největším legendám na PC. Vytvořil základ všech 1st person 3D akcí a nyní přichází na obrazovky počítačů ve svém třetím pokračování, v úchvatném audiovizuálním zpracování s novým příběhem a starou známou motorovou pilou.

  ke stažení zdarma

 • DRIVER San Francisco

  Akční hry

  Hru DRIVER San Francisco vyvinulo stejně jako původní titul studio Ubisoft Reflections.

  ke stažení zdarma

 • Damnation

  Akční hry

  Tato hra v sobě vynikajícím způsobem kombinuje plynulou akci a boj. Obsahuje obrovská otevřená prostředí, napínavé souboje, odvážnou akrobacii i vysokoktanové kaskadérské úkoly.

  ke stažení zdarma

 • Dark Messiah

  Akční hry

  3D akční titul okořeněný velmi jemně PRG prvky, jež vás zavede do dříve neprozkoumané části světa Might & Magic, regionu Ashan, který je stižen apokalyptickým proroctvím.

  ke stažení zdarma

 • Dark Void

  Akční hry

  Příběh hry se točí okolo střetu lidí a mimozemské rasy zvané "The Watchers". Jde o rasu s téměř božskými schopnostmi, které lidé dlouhá léta sloužili a plnili všechna její ničemná přání.

  ke stažení zdarma

 • Darksiders

  Akční hry

  Darksiders je akční adventura vyobrazující otevřený post apokalyptický svět. Přenesete se do blízké budoucnosti, kdy síly démonů způsobí zničení světa a vy vstupujete do tohoto světa jako Válka, první z jezdců z apokalypsy.

  ke stažení zdarma

 • Dead Island

  Akční hry

  Dead Island, je akce z pohledu první osoby zaměřená zejména na boje zblízka, ale také pomocí široké škály zbraní, které dále můžete, stejně jako postavu, bohatě upravovat.

  ke stažení zdarma

 • Dead Rising 2

  Akční hry

  Několik let uplynulo od incidentu ve Wilamette, a zatímco Franku Westovi se podařilo zachránit Ameriku od zombí apokalypsy. Příčina zombie existencí nebyla zcela vymýcena. To vedlo k pokračování ohnisek zombí po celých Spojených státech.

  ke stažení zdarma

 • Dead Space

  Akční hry

  Děj hry, posazený do chladné temnoty vzdáleného kosmického prostoru, se odehrává v atmosféře prosycené napětím, děsem a hrozivou úzkostí.

  ke stažení zdarma

 • Dead Space 2

  Akční hry

  Hlavní roli hry Dead Space 2 opět hraje Isaac Clark a rasa Nekromorfů. Příběh druhého dílu Dead Space se odehrává tři roky po událostech z jedničky, přičemž se tentokrát neodehrává na vesmírné lodi v hlubinách vesmíru, ale na hustě obydlené kosmické stanici.

  ke stažení zdarma

 • Death to Spies

  Akční hry

  "Death to Spies" v ruském jazyce znamená Smersh a jedná se o název části oddělení kontrašpionáže Sovětské armády, které bylo vytvořeno během 2. světové války.

  ke stažení zdarma

 • Deus Ex: Human Revolution

  Akční hry

  Deus Ex: Human Revolution navazuje na kultovní serii Deus EX a jeho nástupce Deus Ex Invisible War.

  ke stažení zdarma

 • Devil May Cry 4

  Akční hry

  Od producenta původní Devil May Cry a Resident Evil 4 přichází nové pokračování úspěšné akční série, které se ve světě prodalo téměř sedm miliónů kusů.

  ke stažení zdarma

 • Driver 3

  Akční hry

  DRIV3R zůstává věrný tradici a proto se opět ocitneme ve městech plných zločinu. Další pokračování hollywoodské zápletky vás opět vsadí do role Tannera, tajného detektiva, který udělá vše, aby dopadl zloduchy.

  ke stažení zdarma

 • Driver Parallel Lines

  Akční hry

  První polovina hry se odehrává v New Yorku, někdy v období 70. let minulého století. Hlavní postavou je TK, 18letý mladík a řidičský zázrak bažící po slávě a penězích. Je to talent od přírody a je si toho i náležitě vědom.

  ke stažení zdarma

 • Duke Nukem Forever

  Akční hry

  Po mnohaletém čekání a několikrát odloženém projektu, je konečně zde! Hrdina všech akčních videoher, Duke Nukem, je nyní na svém posledním dobrodružství!!

  ke stažení zdarma

 • Enemy Territory Quake Wars

  Akční hry

  Multiplayerová střílečka z vývojářského studia Splash Damage se odehrává v roce 2060, kdy si invazivní kmen Stroggů vybere za své další působiště planetu Zemi.

  ke stažení zdarma

 • F.E.A.R.

  Akční hry

  Nejsi voják, jsi zbraň.Neznámá militantní skupina ovládla významný vesmírný komplex, zajala rukojmí, ale nezveřejnila žádný seznam požadavků.

  ke stažení zdarma

 • F.E.A.R. 2 Project Origin

  Akční hry

  Nejsi voják, jsi zbraň.Inteligentnější nepřátelé, lepší zbraně, nová místa i schopnosti – projekt Origin opět přináší poutavý a napínavý příběh, plný hororové akce, která začala již v prvním díle F.E.A.R.

  ke stažení zdarma

 • Far Cry

  Akční hry

  Jako náhodný hrdina se ocitnete na odlehlém tropickém ostrově, kde si šílený muž hraje na boha. Vytváří nové druhy zvířat a nahrazuje ty o kterých si myslí, že jsou geneticky mrtví (lidé).

  ke stažení zdarma

 • Far Cry 2

  Akční hry

  Far Cry 2, střílečka z pohledu první osoby příští generace od firmy Ubisoft, vás zavede do hloubi jednoho z nejkrásnějších a nejvíce nehostinných prostřední na světě: do Afriky!

  ke stažení zdarma

 • Frontlines Fuel of War

  Akční hry

  Nedaleká budoucnost: globální přírodní zdroje jsou na pokraji totálního vyčerpání. Ekonomika a způsob života, jak je známe, se mění v nekontrolovatelný chaos.

  ke stažení zdarma

 • GTA 3

  Akční hry

  Akční série Grand Theft Auto si získala spoustu příznivcu. Myšlenka zůstala zachována i ve třetím díle, ale herní systém prošel obrovskou změnou - a to směrem k lepšímu.

  ke stažení zdarma

 • GTA 4

  Akční hry

  Dějištěm GTA IV se tak jako při zahájení každé etapy série opět stane fiktivní Liberty City - město volně inspirované New Yorkem, včetně jeho nepřehlédnutelných dominant a pamětihodností (Socha Svobody, náměstí Times Square, mrakodrap Empire State Building apod.).

  ke stažení zdarma

 • GTA 4 Complete

  Akční hry

  Kompletní balení hry GTA 4 obsahuje :základní hru GTA 4 a dodatek GTA Episodes from Liberty City.

  ke stažení zdarma

 • GTA Episodes from Liberty City

  Akční hry

  Samostatně spustitelný datadisk . Ke hře NEpotřebujete mít základní hru GTA 4!The Ballad of Gay Tony: Příběh The Ballad of Gay Tony (Příběh Gay Tonyho) vnáší do města Liberty City větší než malé množství střelných zbraní, pozlátka a špíny.

  ke stažení zdarma

 • GTA San Andreas

  Akční hry

  Příběh hry se odehrává na počátku 90.let, kdy se Carl po pěti letech vrací zpátky domů do Los Santos ve státě San Andreas.

  ke stažení zdarma

 • GUN

  Akční hry

  Westernová akce odehrávající se na Divokém Západě okolo roku 1880 v okolí městečka Dodge City.

  ke stažení zdarma

 • Gears of War

  Akční hry

  Gears of War je third-person taktická akce od týmu Epic Games a Microsoft Game Studios. V hlavní roli akční hry Gears of War se představí voják jménem Marcus Fenix, toho času zavřeného ve vězení za opuštění svého stanoviště v boji.

  ke stažení zdarma

 • Ghost Recon 2 Advanced Warfighter

  Akční hry

  Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 je taktická vojenská akce, jejíž příběh naváže na události z předchozí hry a opět hráče uvede do role velitele speciální vojenské jednotky Ghost.

  ke stažení zdarma

 • Ghost Recon Advanced Warfighter

  Akční hry

  V roce 2013, armáda Spojených států zrealizuje Integrovaný Válečný Systém (IWS)), vyvíjející se podle našich znalostí moderního vojáka.

  ke stažení zdarma

 • Half-Life 2 The Orange Box

  Akční hry

  Balení The Orange Box obsahuje: Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Portal a Team Fortress 2.

  ke stažení zdarma

 • Hidden and Dangerous 2

  Akční hry

  Hidden and Dangerous 2 je pokračování úspěšné taktické akční hry z druhé světové války od českých Illusion Softworks, které nabízí propracovanější příběh, detailnějši a realističtější grafiku, jednoduché ovládání a propracovanější mise.

  ke stažení zdarma

 • Hitman Blood Money

  Akční hry

  Hitman se vrací, aby vás znovu vtáhl do svého smrtonosného světa, v němž klíčem k dokonalosti je schopnost zůstat anonymní, vychytralost a naprostá nemilosrdnost.

  ke stažení zdarma

 • Homefront

  Akční hry

  Homefront se odehrává cca. dvacet let v blízké budoucnosti budoucnosti, v době, kdy vrcholí celosvětová energetická krize.

  ke stažení zdarma

 • James Bond Quantum of Solace

  Akční hry

  Do kin přichází nová Bondovka a ta míří i do Vašich PC. Její název je Quantum of Solace. Quantum of Solace hodlá mimo jiné také excelovat v grafickém zpracování.

  ke stažení zdarma

 • James Camerons Avatar

  Akční hry

  James Cameron’s Avatar: The Game - oficiální hra založená na stejnojmenném filmu režiséra Jamese Camerona. Příběh hry zavede hráče hluboko do srdce Pandory, mimozemské planety, která se vymyká veškerému lidskému chápání.

  ke stažení zdarma

 • Just Cause

  Akční hry

  V roli tajného agenta CIA Rico Rodrigueze, jenž se specializuje na státní převraty a právě se o jeden takový snaží se octnete na jihoamerickém ostrově San Esperito.

  ke stažení zdarma

 • Just Cause 2

  Akční hry

  Co přinese nový Just Cause 2 ? Daleko více adrenalinové akce v tropech, více vozidel a spoustu zbraní, než v předchozím díle.

  ke stažení zdarma

 • Kane and Lynch 2: Dog Days

  Akční hry

  Limitovaná edice hry obsahuje exluzivní multiplayerové mapy, 7 speciálních zbraní a také 8 masek na tvář.

  ke stažení zdarma

 • Kane and Lynch Dead Men

  Akční hry

  Tvůrci uspěšné série Hitman z IO Interactive vytvořili third person akční střílečku, kde se potkáte s pošahaným žoldákem a léčený psychopatem.

  ke stažení zdarma

 • Killing Floor

  Akční hry

  Nová kooperativní akční řežba Killing Floor od Tripwire Interactive ( tvůrci Red Orchestra ) dává možnost vcítit se do role člena přeživší skupinky vojáků a policistů, na které se zlo doslova valí ze všech stran.

  ke stažení zdarma

 • LEGO Batman The Videogame

  Akční hry

  Další LEGO adaptace fenomenální, kterým je tentokrát také velmi populární Batman.

  ke stažení zdarma

 • LEGO Harry Potter 1-4

  Akční hry

  Nyní můžete zažít Harryho dobrodružství, jak je vidí tvůrci stavebnice LEGO! Procházet hrou budete za známé postavy jako Harryho Pottera, ale i jeho kamarádů Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové.

  ke stažení zdarma

 • LEGO Indiana Jones

  Akční hry

  Hra vás zavede na místa ze všech tří filmů: Dobyvatelů ztracené archy, Chrámu zkázy i Poslední křížové výpravy. Klíčem k úspěchu Indyho bič, s nímž budete sbírat předměty, překonávat propasti i odzbrojovat nepřátele.

  ke stažení zdarma

 • LEGO Indiana Jones 2

  Akční hry

  Hlavní postavou příběhu LEGO Indiana Jones 2 The Adventure Continues je stále starý dobrý Indiana Jones, který se však naučil několik nových pohybů a triků.

  ke stažení zdarma

 • LEGO Piráti z Karibiku

  Akční hry

  Hra LEGO Piráti z Karibiku přetváří akci, dobrodružství a nezapomenutelné momenty z oblíbené filmové série Piráti z Karibiku do světa LEGO.

  ke stažení zdarma

 • LEGO Star Wars 3: The Clone Wars

  Akční hry

  Ve hře Lego Star Wars 3: The Clone Wars budete moci hrát za Jedie nebo separatisty, kdy vás v obou případech čeká spousta novinek.

  ke stažení zdarma

 • Lead and Gold

  Akční hry

  Ve hře Lead and Gold budete moci hrát za Jedie nebo separatisty, kdy vás v obou případech čeká spousta novinek.

  ke stažení zdarma

 • Left 4 Dead

  Akční hry

  Edice Game of the Yer-nyní obsahuje také Survival Pack Content! Kooperativní akce 4 přeživších, kteří bojují ve válce mezi živými a těmi neživými, nebo-li zombíky.

  ke stažení zdarma

 • Left 4 Dead 2

  Akční hry

  Nový titul přidává k prověřenému hernímu stylu L4D boj na blízko s použitím předmětů jako jsou motorová pila, pánvička, sekyra nebo baseballová pálka.

  ke stažení zdarma

 • Lord of the Rings Conquest

  Akční hry

  The Lord of the Rings: Conquest je akcí nabitá hra, produkovaná ve spolupráci se společností New Line Cinema, za ní stojí tým tvůrců takových titulů, jako jsou Star Wars Battlefront™ a Star Wars Battlefront™ II - Pandemic Studios.

  ke stažení zdarma

 • Lost Planet Extreme Condition

  Akční hry

  Děj Lost Planet se odehrává v nemilosrdné zamrzlé tundře na jakési cizí planetě. Mezi ledovci tu žijí lidé, nebo spíše přežívají.

  ke stažení zdarma

 • Made Man

  Akční hry

  MadeMan - staňte se Joeym Verolou - od války ve Vietnamu až k jeho pozici jako člena mafie.

  ke stažení zdarma

 • Mafia

  Akční hry

  Příběh Mafie se odehrává ve třicátých letech minulého století ve Spojených státech.

  ke stažení zdarma

 • Mafia 2

  Akční hry

  Mafia 2 se bude odehrávat v Empire City, městě, které nezapře silné inspirační vlivy New Yorku, ale ani špetku atmosféry San Francisca.

  ke stažení zdarma

 • Mafia 2 DLC Pack

  Akční hry

  Tato kompilace doplní nejprodávánější hru letošního podzimu o 3 nové přídavky:Betrayal of Jimmy (Zrada Jimmyho), Jimmy's Vendetta (Jimmyho pomsta) a Joe's Adventures (Joeho dobrodružství).

  ke stažení zdarma

 • Medal of Honor

  Akční hry

  Série válečných her Medal of Honor je tu s námi již několik let, během kterých vyšlo několik dílů.

  ke stažení zdarma

 • Medal of Honor 10th Anniversary

  Akční hry

  Kolekce válečné klasiky Medal of Honor, kde se skrývá přes 50 single-playerových levelů a nespočet multiplayerových.

  ke stažení zdarma

 • Medal of Honor Airborne

  Akční hry

  Hra Medal of Honor Airborne, která je posledním pokračováním kritikou vysoce ceněné frančízy EA Medal of Honor, označované od jejího debutu v roce 1999 za průkopnický titul žánru first-person stříleček (FPS) z období II. světové války.

  ke stažení zdarma

 • Medal of Honor Pacific Assault

  Akční hry

  Medal of Honor: Pacific Assault je nástupce Allied Assault. Děj hry je zasazen do prostředí Tichomoří.

  ke stažení zdarma

 • Mercenaries 2

  Akční hry

  Mercenaries 2: World in Flames je výbušná otevřená akční hra v rozsáhlém, neuvěřitelně živém a válkou zmítaném světě.

  ke stažení zdarma

 • Metro 2033

  Akční hry

  Celý svět leží ruinách. Lidstvo bylo skoro vyhlazeno. Díky vysoké radiaci se města stala neobyvatelnými. Podle pověstí se za městskými hranicemi nacházejí nekonečné vyprahlé pouště a divoké zmutované lesní porosty.

  ke stažení zdarma

 • Mirror`s Edge

  Akční hry

  Celý svět leží ruinách. Lidstvo bylo skoro vyhlazeno. Díky vysoké radiaci se města stala neobyvatelnými. Podle pověstí se za městskými hranicemi nacházejí nekonečné vyprahlé pouště a divoké zmutované lesní porosty.

  ke stažení zdarma

 • NecroVisioN

  Akční hry

  NecroVisioN je FPS, v níž hraje hlavní roli mladý Američan, který se zapojí do bojů 1. světové války aniž by tušil, že kdesi hluboko v podzemí se probouzí po staletí spící démoni – oběti dávné války.

  ke stažení zdarma

 • Operace Flashpoint

  Akční hry

  Toto je PLATINOVÁ EDICE veleúspěšné hry Operation Flashpoint, nejlepší směsi akce, taktiky a strategie, která získala statisíce fanoušků po celém světě.

  ke stažení zdarma

 • Operation Flashpoint 2 Dragon Rising

  Akční hry

  Pokračování úspěšné válečné akce Operation Flashpoint, jenž svou realností, detailním provedením a rozhlehlostí herní plochy přínáší hráči autentický zážitek z průběhu války.

  ke stažení zdarma

 • Operation Flashpoint Red River

  Akční hry

  Děj hry Operation Flashpoint Red River je zasazen do blízké budoucnosti, konkrétně do roku 2013.

  ke stažení zdarma

 • PROTOTYPE

  Akční hry

  Odhalte tajemství své minulosti.Prozkoumejte ulice New Yorku.Bojujte v roli supervojáka proti nepřátelům vyzbrojených úžasnými schopnostmi.

  ke stažení zdarma

 • Painkiller

  Akční hry

  Atmosférická, hororová zápletka plná příšerných scén s vůní strachu a nervy drásajících chvil. Jedná se o výtečnou 3D akci od vývojářského studia People Can Fly.

  ke stažení zdarma

 • Painkiller Overdose

  Akční hry

  Painkiller : Overdose je název modifikace , kterou poslední rok pro engine hry Painkiller připravovalo české studio Mindware.

  ke stažení zdarma

 • Portal 2

  Akční hry

  Portal 2 se odehrává několik set let po událostech jedničky. Všechno je rozbořené a zarostlé.

  ke stažení zdarma

 • Postal 10th

  Akční hry

  Zvláštní edice hry Postal, vydaná k desátému výročí.

  ke stažení zdarma

 • Prey

  Akční hry

  Hlavním hrdinou Prey, hry která využívá technologii Doom 3 enginu, je Tommy, potomek příslušníků kmene Cherokee, žijící svůj bídný život v jedné z rezervací.

  ke stažení zdarma

 • Prince Of Persia 4

  Akční hry

  Zbrusu nové pokračování herní legendy Prince Of Persia. Nový díl nese zatím název Prodigy, který je ovšem jen pracovní.

  ke stažení zdarma

 • Prince of Persia The Sands of Time

  Akční hry

  Uprostřed vyprahlých písků středověké Persie přežívá legenda, vyprávěná v pradávném jazyce. Hovoří o čase zrozeném krví, o čase, jemuž vládne lež a klam.

  ke stažení zdarma

 • Prince of Persia The Two Thrones

  Akční hry

  Prince z Persie se vrací domů, do Babylonu. Ale namísto míru po kterém toužil, nachází své království zpustošené válkou a Kaileena se stáva terčem krutého spiknutí.

  ke stažení zdarma

 • Prince of Persia: The Forgotten Sands

  Akční hry

  Nejnovější Prince of Persia s podtitulem The Forgotten Sands - je mezipříběhem Prince of Persia: The Sands of Time a Prince of Persia: Warrior Within, ale tentokráte vám přináší zcela nový svět.

  ke stažení zdarma

 • Rage

  Akční hry

  Hra Rage je vytvářena Johnem Carmackem, tvůrcem legendárního Dooma (id Software), vše pod kvalitním zázemím Bethesdy.

  ke stažení zdarma

 • Rainbow Six Vegas

  Akční hry

  Rainbow se lepí na paty mezinárodní teroristické organizaci Irena Morales, ale zjišťuje, že představuje tak velké sousto, jaké si ani nedokáže představit.

  ke stažení zdarma

 • Rainbow Six Vegas 2

  Akční hry

  Velmi očekávané pokračování hry, která získala mnoho ocenění, mezi nimiž nechybí ocenění IGN za nejlepší střílečku viděnou z první osoby roku 2006 a nejlepší onlineovou hru.

  ke stažení zdarma

 • Red Faction Armageddon

  Akční hry

  Děj hry Red Faction: Armageddon se odehrává, stejně jako v dílech předchozích, na povrchu Marsu. Je to již téměř padesát let po té, co hnutí odporu rudou planetu osvobodilo, kdy se Mars znovu stává bojištěm.

  ke stažení zdarma

 • Red Faction Guerilla

  Akční hry

  Děj třetího pokračování se znova odehrává ve známém prostředí marsovských kolonií. Ovšem proces teraformace pokročil o značný kus kupředu, takže vám v opalování nebudou bránit žádné skafandry.

  ke stažení zdarma

 • Red Orchestra 2

  Akční hry

  Děj třetího pokračování se znova odehrává ve známém prostředí marsovských kolonií. Ovšem proces teraformace pokročil o značný kus kupředu, takže vám v opalování nebudou bránit žádné skafandry.

  ke stažení zdarma

 • Red Orchestra Ostfront 41-45

  Akční hry

  Bojujte ve válce, která navždy změnila svět. Bojujte po boku svých krajanů v nehostinném prostředí Východní fronty v realistých multiplayerových bitvách 2.

  ke stažení zdarma

 • Resident Evil 4

  Akční hry

  Před šesti lety přežil Leon S. Kennedy masakr, jenž vyvolali zombie v Raccoon City. Teď stojí před nelehkým úkolem, musí zachránit prezidentovu dceru ze zlověstné vesnice ve střední Evropě a přitom čelit nepříteli ještě rychlejšímu, chytřejšímu a děsivějšímu, než může být kterákoliv zombie.

  ke stažení zdarma

 • Resident Evil 5

  Akční hry

  Pokračování jedné z nejlepších horrorových sérií příchází! Příběh mimoděk vysvětlí, kdo je opravdu hl. hrdina Chris Redfield a jak strávil uplynulých deset let od minulého dílu, nemluvě o připomenutí jeho založení jednotek BSAA po incidentu v Raccoon City.

  ke stažení zdarma

 • STALKER Call of Pripyat

  Akční hry

  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat je třetí hra v sérii S.T.A.L.K.E.R., která naváže příběhově na původní hru, tedy Shadow of Chernobyl.

  ke stažení zdarma

 • STALKER Clear Sky

  Akční hry

  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat je třetí hra v sérii S.T.A.L.K.E.R., která naváže příběhově na původní hru, tedy Shadow of Chernobyl.

  ke stažení zdarma

 • STALKER Shadow of Chernobyl

  Akční hry

  Odpoledne 12. dubna 2006 otřásla oblastí Černobylu masivní exploze. V Zóně, jak se zasažené oblasti začalo říkat, se objevila řada anomálních energetických poruch, proti kterým se i ty nejsilnější ochranné obleky záchranných týmů ukázaly být neúčinné.

  ke stažení zdarma

 • Saints Row 2

  Akční hry

  Saint’s Row 2 přináší skutečnou svobodu do hraní v otevřeném světě úžasného města Stillwater. Můžete hrát koho chcete, jakým způsobem chcete a s kým chcete.

  ke stažení zdarma

 • Serious Sam 2

  Akční hry

  Hlavní hrdina Sam Stone je zpátky, aby zachránil celý vesmír před drtivým náporem nepřátel, kteří jsou schopni cestovat časem. Hra běží na zcela novém herním enginu, který vizuální stránku hry přenáší na novou úroveň.

  ke stažení zdarma

 • Sniper Art Of Victory

  Akční hry

  Ve druhá světové válce různé jednotky bojovali za společný cíl - za konečné vítězství své vlastní armády.

  ke stažení zdarma

 • Sniper Elite

  Akční hry

  V této hře hráč přebírá roli německého vojáka Petera Mauera, který výměnou za azyl v USA plní tajné mise pro americkou tajnou službu OSS (předchůdce FBI).

  ke stažení zdarma

 • Sniper Ghost Warrior

  Akční hry

  Americká vláda nikdy nedovolí to, aby se uranový důl dostal pod kontrolu gerilového zločineckého státu.

  ke stažení zdarma

 • Soldier of Fortune 3 Payback

  Akční hry

  Pokračování FPS série. Opět je zachován velmi detailní systém poranění protivníků, které lze zasáhnout do jednotlivých končetin, přičemž oni se pak v kalužích krve jako panenky odporoučí k zemi.

  ke stažení zdarma

 • Spiderman 2

  Akční hry

  Dva roky uplynuly od doby, kdy Peter Parker poprvé spřádal své pavoučí sítě v New Yorku a bojoval proti všem druhům zločinu v roli pavoučího muže - Spider-Mana.

  ke stažení zdarma

 • Spiderman 3

  Akční hry

  PC hru Spiderman vyvinutou na motivy stejnojmenného filmu, který se v českých kinech promítál v květnu 2007, jistě fanoušci tohoto komiksu již netrpělivě očekávají.

  ke stažení zdarma

 • Spiderman Friend or Foe

  Akční hry

  Akční titul inspirovaný událostmi ve všech třech Spider-Man filmech, ale i tím, co se pavoučímu muži přihodilo v klasických komiksových příbězích.

  ke stažení zdarma

 • Spiderman Web Of Shadows

  Akční hry

  Smrtící invaze symbiontů přináší úplnou devastaci newyorských ulic ve hře Spiderman: Web of Shadows, kde mají hráči konečně kontrolu nad městem.

  ke stažení zdarma

 • Splinter Cell

  Akční hry

  3rd person stealth akce Tom Clancy s Splinter Cell od Ubi Softu je bezpochyby jednou z nejočekávanějších her tohoto roku.

  ke stažení zdarma

 • Splinter Cell Chaos Theory

  Akční hry

  Jste Sam Fisher, agent NSA nasazovaný do nejdiskrétnějších operací. Abyste dosáhli svého cíle, budete zabíjet holýma rukama, bojovat prototypem univerzální útočné pušky, využívat špionážní výbavu a skrývat se před zraky nepřátel.

  ke stažení zdarma

 • Splinter Cell Conviction

  Akční hry

  Jste uprchlíkem, který je stíhán tou samou vládou, pro kterou kdysi pracoval. Chcete-li přežít, budete muset improvizovat, přizpůsobit se a překonat sebe sama.

  ke stažení zdarma

 • Splinter Cell Double Agent

  Akční hry

  Již čtvrtý díl této popilární série, vyprávějící o americkém tajném agentovi Samu Fisherovi, vás tentokrát zavede na východ Asie.

  ke stažení zdarma

 • Splinter Cell Pandora Tomorrow

  Akční hry

  Roku 2006 instalují spojené státy vojenskou základnu ve Východním Timoru na obranu nejmladší světové demokracie.

  ke stažení zdarma

 • Star Wars :The Best of PC

  Akční hry

  Kompletní reedice nejúspěšnějších hitů s tématikou Hvězdných Válek!!

  ke stažení zdarma

 • Star Wars Battlefront 2

  Akční hry

  Star Wars Battlefront II je populární 3D sci-fi akce, která navazuje na úspěch původní hry a nejenom rozšiřuje původní koncept, ale přináší i řadu nových prvků a vyšperkované technické zpracování.

  ke stažení zdarma

 • Star Wars Knights of the old Republic II

  Akční hry

  Sith Lords je pokračováním hry Knights of the Old Republic. Ta získala více než 35 ocenění hry roku.

  ke stažení zdarma

 • Star Wars The Force Unleashed

  Akční hry

  První ze tří nových misí pro jednoho hráče, které přibyly ve vydání Ultimate Sith Edition, je zasazena do chrámu Jedi na planetě Coruscant.

  ke stažení zdarma

 • Star Wars The Force Unleashed 2

  Akční hry

  Netradiční a temný příběh z velmi úspěšné původní hry z prostředí STAR WARS pokračuje. Hráč bude hrát za Starkiller, který se vzbouří proti svému vůdci Darth Vaderovi.

  ke stažení zdarma

 • Star Wars: The Clone Wars Republic

  Akční hry

  Star Wars: Clone Wars: Republic Heroes umožňuje mladým i starším fanouškům Star Warsu prožít rozsáhlé galaktické dobrodružství.

  ke stažení zdarma

 • Stranglehold

  Akční hry

  Hlavním hrdinou hry je, stejně jako v trháku Hard Boiled, inspektor Tequila, kterému ve hře propůjčil hlas, podobu i všechny pohyby známý herec Chow Yun-Fat (stejně jako ve filmu).

  ke stažení zdarma

 • Street Fighter 4

  Akční hry

  Ve hře se opět setkáte známými bojovníky jako Ryan, Ken, Chun-li a Guile a také s novými tvářemi jako Crimson Viper, Abel, El Fuerte a Rufus, které byly vytvořeny speciálně pro tento nový díl.

  ke stažení zdarma

 • Teenage Mutant Ninja Turtles

  Akční hry

  Teenage Mutant Ninja Turtles je akční adventure, jež se bude odehrávat ve stejném prostředí jako film, což znamená v temném New Yorku, který je stižen přítomností celé řady nepřátel a podivných příšerek, jež určitě nepochází ze země.

  ke stažení zdarma

 • Terminator Salvation

  Akční hry

  Terminator Salvation: The Videogame je adaptace stejnojmenného filmu, která staví hráče do role Johna Connora, vojáka v řadách odboje bojujícího o přežití lidstva proti brutální síle Skynetu.

  ke stažení zdarma

 • The Godfather

  Akční hry

  Hra The Godfather hráči nabídne nespočet možností, jak vyřešit problémy rodiny - brutálním násilím, obratnou diplomacií anebo rafinovanou kombinací obou možností.

  ke stažení zdarma

 • The Godfather 2

  Akční hry

  Kmotr 2 na motivy stejnojmenného filmu a románu Maria Puza o dramatech rodiny Corleonů, bude zasazen do světa organizovaného zločinu v 60. letech minulého století na Floridě, na Kubě a v New Yorku.

  ke stažení zdarma

 • The Saboteur

  Akční hry

  Pandemic Studios vás zvou ke skvělému akčnímu dobrodružství v otevřeném světě v roli sabotéra. Pomstěte ztrátu svých blízkých likvidací svých zapřisáhlých nepřátel v nacisty okupované Paříži.

  ke stažení zdarma

 • Tomb Raider Anniversary

  Akční hry

  Tomb Raider: Anniversary není remake prvního dílu TR série z roku 1996, ale spíš nový titul, který se nechal originálem jenom inspirovat, byť jde o inspiraci trošku většího rozsahu.

  ke stažení zdarma

 • Tomb Raider Chronicles

  Akční hry

  Odhalte dosud skrytá tajemství historie Lary Croft ve hře Tomb Raider Chronicles, posledním dobrodružství výpravné série Tomb Raider.

  ke stažení zdarma

 • Tomb Raider Legend

  Akční hry

  Archeoložka Lara Croft je zpět a v té nejlepší formě za celou svoji kariéru. Tentokrát je cílem jejího dobrodružství starobylý anglický artefakt, v jehož získání jí brání celá řada nepřátel včetně jednoho úhlavního nepřítele, kterého dlouho považovala za mrtvého.

  ke stažení zdarma

 • Tomb Raider The Angel of Darkness

  Akční hry

  Archeoložka Lara Croft je zpět a v té nejlepší formě za celou svoji kariéru. Tentokrát je cílem jejího dobrodružství starobylý anglický artefakt, v jehož získání jí brání celá řada nepřátel včetně jednoho úhlavního nepřítele, kterého dlouho považovala za mrtvého.

  ke stažení zdarma

 • Tomb Raider Underworld

  Akční hry

  Tomb Raider Underworld je dalším přírůstkem v oblíbené sérii akčních adventur, který bude dějově zasazen za události sedmého dílu Legend.

  ke stažení zdarma

 • Transformers The Game

  Akční hry

  Transformers. Robot, co se dokáže přetransformovat na co chcete, třeba na letadlo, auto nebo něco úplně jiného.

  ke stažení zdarma

 • Unreal Anthology

  Akční hry

  Tato velká kompilace Unreal her obsahuje: Unreal + datadisk Unreal: Return to Na Pali, Unreal II: The Awakening, Game of the Year edice Unreal Tournament a Editors Choice edice Unreal Tournament 2004.

  ke stažení zdarma

 • Unreal Tournament 2004

  Akční hry

  Pokračování nejznámější FPS série. Single i multiplayer mode.

  ke stažení zdarma

 • Unreal Tournament 3

  Akční hry

  Veleočekávané pokračování Unreal Tournament 2004. Na co se můžeme těšit? Nepřátelé mají být mnohem agresivnější a vozidla nebo zbraně ještě futurističtější (celkem 24 kousků, např. Shock Rifle na dálku a Flack Cannon na blízko).

  ke stažení zdarma

 • Vietcong 2

  Akční hry

  Příběh Vietcongu 2 se odehrává v roce 1968, ve kterém došlo k silné ofensivě severovietnamské armády u města Hue.

  ke stažení zdarma

 • Warhammer 40,000: Space Marine

  Akční hry

  Space Marine je third-person akce zasazená do prostředí oblíbeného světa Warhammer 40,000.

  ke stažení zdarma

 • Wolfenstein

  Akční hry

  BJ Blazkowicz je zpět, zpátky jsou nacisti a jejich ďábelské plány, stejně tak i paranormální jevy a podivná stvoření z jiných dimenzí.

  ke stažení zdarma

 • Worms 2

  Akční hry

  Worms 2:Vstupte do bizarního a fantastického kresleného světa Worms 2. Worms Armageddon:Zde je vaše pozvánka na "Worms World Party", nejnovější tahovou červí bitvu od Team 17 na uživatelských a náhodně generovaných mapách.

  ke stažení zdarma

 • Worms 3D

  Akční hry

  Worms 3D jsou další perlou ze série worms, které se ve světě prodalo více než 7 milionů kusů.

  ke stažení zdarma

 • Worms 4 Mayhem

  Akční hry

  Vysoce návyková a pobuřující série Worms se vrací zpět v opravdu bujaré akčně-strategické hře Worms 4.

  ke stažení zdarma

 • Worms Forts Under Siege

  Akční hry

  V tomto díle populárních červů musíte jako velitel červích obránců tvrze zabezpečit vlastní pozice a pak se vrhnout na opevnění vašich nepřátel.

  ke stažení zdarma

 • Ukaž všechny | Stránky: Akční hry